HEINDL Mozart hrníček + 10 ks pralinek Mozart (dárkové balení) kód 3205

Heindl dárkové balení - obsahuje hrníček s Mozartem a 10 pralinek

Minimální doba trvanlivosti: 12/2023

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 9027
466 Kč –42 % 269 Kč
Kategorie: HEINDL
Položka byla vyprodána…
HEINDL Mozart hrníček + 10 ks pralinek Mozart (dárkové balení) kód 3205
Novinka Božské
466 Kč –42 %

Složení:

 

 55% plnotučná mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, kakaové máslo, laktóza, emulgátor: sójový lecitin), cukr, 12% mandle, zvlhčovadlo: sorbitolový sirup, palmový a palmojádrový olej, kakaová hmota, kakao máslo, sušené plnotučné mléko, aroma, laktóza, emulgátor: sójový lecitin, antioxidant: kyselina askorbová, sirup z invertního cukru, zvlhčovadlo: invertáza.

Kakao: minimálně 35 % v plnotučné mléčné čokoládě.

Mléčná sušina: nejméně 20 % v plnotučné mléčné čokoládě. Alergeny: Sissi thalers: Obsahuje mléko, sóju, ořechy Mozartova srdce:

Obsahuje mléko, sóju, ořechy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

HEINDL - PISCHINGER

Naše cukrárna vyrábí naše vynikající cukrovinky podle rodinných receptur již od roku 1953. Za těchto téměř 70 let jsme vyvinuli rozsáhlou řadu, která zaujme svou rozmanitostí chutí. Tato epikurejská kreativita se nedá prožít pouze se surovinami z Rakouska. Čokoláda se vyrábí z kakaových bobů, které nejsou původní. Tuto skutečnost kompenzujeme naší Fairtrade surovinovou pečetí. Když byla tato pečeť v roce 2014 představena, byli jsme 1. partnerem programu Fairtrade kakao. Protože nám nabízí dokonalou kombinaci obojího: fair trade a regionality! To znamená, že můžeme i nadále nakupovat suroviny jako džem, cukr, mouku atd. z rakouské produkce.