LINDT PRALINKY MIX 1kg (mimořádná nabídka) STÁLE VYNIKAJÍCÍ CENA !!!

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA Pralinek LINDT za neuvěřitelnou cenu !!!!! Pralinky mix 1 kg, nabídka pralinek různých tvarů a příchutí - mléčná, bílá, hořká zde najdete vše.

Tyto pralinky stojí tak málo, protože je to B řad, POZOR NE V CHUTI, ale VZHLEDOVĚ TOMU CHYBÍ TŘEBA RŮŽEK NEBO JE LEHCE PROMÁČKNUTÁ atd.

KVALITA LINDT cena česká, co víc si přát než ochutnat. Malá poznámka k této fotce: pralinky můžou být někdy v balení jen mléčné a i jiné druhy.) VŽDY TO BUDE KILO PRALINEK LINDT,ale nikdy nevíme co zrovna v LINDT v tomto balení bude za druhy !!! proto je to řada B za rozumnou cenu.

P.S. VE FABRICE tomu říkají zlomky schoko - pralines. Toš tak asi tak, dobrou chuť a nezapomeňte se podělit s rodinou, kamarády.

Minimální doba trvanlivosti: 08/2024

2.foto-pralinky obsah (zleva):

  • nugát v bílé čokoládě
  • karamelová srdíčka
  • oříškový nugát s drobně nasekanými ořechy v mléčné čokoládě
  • pistáciový marcipán v hořké čokoládě
  • kakaové kostky s křupinkami v mléčné čokoládě
  • marcipánové válečky v mléčné čokoládě

záruka do:  11/2024

Skladem (95 ks)
Kód: 2669
Značka: Lindt
1 199 Kč –58 % 499 Kč
Kategorie: Pralinky
Záruka: 12/2025
lindt 62008
Novinka Jen u Pepeho Božské
1 199 Kč –58 %

 

Minimální doba spotřeby: 12/2022

Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Perfektné... 24.12.2022 09:17
Nemajú chybu...
Odpovědět
I Avatar autora Pefektní ale já nakupuji za zlomek této ceny 5.4.2024 10:58
Tento produkt nakupuji za 180 korun. Trvanlivost je poho a je vždy minimálně 8 - 10 měsíců, takže nakupujte i za tuhle cenu když to dáte. Já raději nakoupím v Brně a za jiné love.

 

Společnost Lindt & Sprüngli je považována největšího výrobce prémiových čokolád. Za více než 160 let své existence proslula svou tvořivostí, inovacemi a kvalitou. Kakao, vanilka, oříšky nebo mléko používané k výrobě pocházejí z ověřených zdrojů, zvláštní pozornost věnuje firma pěstitelům kakaa v Ghaně. Dokonalá chuť a požitek z čokolády Lindt jsou výsledkem souladu nejvyšší kvality a zodpovědného přístupu k lidem i životnímu prostředí.