LINDT PRALINKY MIX 1kg (mimořádná nabídka)

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA Pralinek LINDT za neuvěřitelnou cenu !!!!! Pralinky mix 1 kg, nabídka pralinek různých tvarů a příchutí - mléčná, bílá, hořká zde najdete vše.

Tyto pralinky stojí tak málo, protože je to B řad, POZOR NE V CHUTI, ale VZHLEDOVĚ TOMU CHYBÍ TŘEBA RŮŽEK NEBO JE LEHCE PROMÁČKNUTÁ atd.

KVALITA LINDT cena česká, co víc si přát než ochutnat. Malá poznámka k této fotce: pralinky můžou být někdy v balení jen mléčné a i jiné druhy.) VŽDY TO BUDE KILO PRALINEK LINDT,ale nikdy nevíme co zrovna v LINDT v tomto balení bude za druhy !!! proto je to řada B za rozumnou cenu.

P.S. VE FABRICE tomu říkají zlomky schoko - pralines. Toš tak asi tak, dobrou chuť a nezapomeňte se podělit s rodinou, kamarády.

Minimální doba trvanlivosti: 08/2023

Skladem (107 ks)
Kód: 2669
Značka: Lindt
1 199 Kč –63 % 449 Kč
Kategorie: Bonboniéry
lindt 62008
Novinka Jen u Pepeho Božské
1 199 Kč –63 %

 

Minimální doba spotřeby: 12/2022

Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Perfektné... 24.12.2022 09:17
Nemajú chybu...
Odpovědět

 

Společnost Lindt & Sprüngli je považována největšího výrobce prémiových čokolád. Za více než 160 let své existence proslula svou tvořivostí, inovacemi a kvalitou. Kakao, vanilka, oříšky nebo mléko používané k výrobě pocházejí z ověřených zdrojů, zvláštní pozornost věnuje firma pěstitelům kakaa v Ghaně. Dokonalá chuť a požitek z čokolády Lindt jsou výsledkem souladu nejvyšší kvality a zodpovědného přístupu k lidem i životnímu prostředí.