HEINDL Sněhulák Huhulák 46g (3 nugátové pralinky) (691)

Nejlepší plnotučná mléčná čokoláda plněná lískooříškovým nugátovým krémem (54%).
 

Sladký sněhulák s elegantním cylindrem, zabalený s dárkovou krabičkou a vánočním stromečkem, je naplněn třemi lahodnými nugátovými kuličkami.

minimální doba trvanlivosti: 07/2024

Skladem (1 ks)
Kód: 5964
35 Kč
Kategorie: Čokolády
3078 Schneemann Schoko Kugeln 691 jpg 3
Jen u Pepeho

Složení:

46% plnotučná mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJA), přírodní vanilkové aroma), cukr, 16% LÍSKOVÉ OŘÍŠKY, kakaová hmota, rostlinné oleje a tuky (palmový, palmojádrový ), kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátory: lecitiny (SÓJA), mono- a diglyceridy mastných kyselin, zvlhčovadlo: invertáza, jedlá sůl, antioxidant: kyselina askorbová, přírodní aroma.

Kakao: minimálně 34 % v mléčné čokoládě.

Mléčná sušina: minimálně 20 % v mléčné čokoládě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

HEINDL - PISCHINGER

Naše cukrárna vyrábí naše vynikající cukrovinky podle rodinných receptur již od roku 1953. Za těchto téměř 70 let jsme vyvinuli rozsáhlou řadu, která zaujme svou rozmanitostí chutí. Tato epikurejská kreativita se nedá prožít pouze se surovinami z Rakouska. Čokoláda se vyrábí z kakaových bobů, které nejsou původní. Tuto skutečnost kompenzujeme naší Fairtrade surovinovou pečetí. Když byla tato pečeť v roce 2014 představena, byli jsme 1. partnerem programu Fairtrade kakao. Protože nám nabízí dokonalou kombinaci obojího: fair trade a regionality! To znamená, že můžeme i nadále nakupovat suroviny jako džem, cukr, mouku atd. z rakouské produkce.