LINDT LINDOR Malina (pralinka mléčná) 12,5g NOVINKA (8 ks 100g 80,-)(4 ks 50g 40,-)

LINDT - LINDOR NOVINKA S MALINOVOU NÁPLNÍ

Představme si na chvíli, že jste byli, řekněme, u nejvyššího soudu zákona o čokoládě ve velké porotě, která rozhodovala o vysoce kvalitních příchutích cukrovinek. Jaká fantastická pracovní příležitost! Ale také velká zodpovědnost, ovlivnili byste cukrářské zboží dodávané do každé cukrárny a lízátek. Přesto si nemyslíme, že by bylo potřeba mnoho, abychom vás přesvědčili o přednostech maliny a mléčné čokolády. Dokonalé spojení temné intenzity a zářivé červené ovocné chuti. Předkládáme soudu Exponát A: Kuličky z mléčné čokolády Maliny. Jakmile jeden vyjmete z jejich zářivě a zářivě růžového obalu, stačí ho strčit do úst, zakousnout se a počkat, až se kyselá malinová řeka smísí se skořápkou mléčné čokolády. Tyto dvě příchutě jsou v nebi sladěny. Dámy a pánové z poroty, zastavme se. 

 

 
Skladem (856 ks)
Kód: 4865
Značka: Lindt
15 Kč –26 % 11 Kč
Kategorie: Pralinky
Záruka: 09/2024
Raspberry Lindt Dark Chocolate Lindor Balls
Novinka Jen u Pepeho
15 Kč –26 %

Ingredience:

Mléčná čokoláda [(cukr, čokoláda, kakaové máslo, odstředěné mléko, mléčný tuk, sójový lecitin (emulgátor), vanilin (umělé aroma)], rostlinný olej (kokos, palmojádrový), cukr, čokoláda, kakaové máslo, mléko, přírodní malina příchuť, sójový lecitin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost Lindt & Sprüngli je považována největšího výrobce prémiových čokolád. Za více než 160 let své existence proslula svou tvořivostí, inovacemi a kvalitou. Kakao, vanilka, oříšky nebo mléko používané k výrobě pocházejí z ověřených zdrojů, zvláštní pozornost věnuje firma pěstitelům kakaa v Ghaně. Dokonalá chuť a požitek z čokolády Lindt jsou výsledkem souladu nejvyšší kvality a zodpovědného přístupu k lidem i životnímu prostředí.