Anton Kaapl Slivovice 47% 0,5l

PRODEJ POUZE OSOBÁM STARŠÍ 18 let !!!

Jedna z nejlepších z prvotřídních slivovic se vyrábí několikanásobnou destilací z kvalitního a vyzrálého kvasu připraveného z kvalitních, sladkých a opravdu zralých švestek. Všechny švestky se před naložením do kvasu odpeckují, aby se nevytvořila hořká chuť v konečném produktu a zachovala se jemnost společně se sladkou chutí a lehkým aroma po švestkách. Tato Slivovice obdržela od rakouských someliérů v březnu 2019 bronzovou medaili na soutěži ve Wieselburgu. Což je bráno jako obrovský úspěch, protože Rakousko je známo náročností pro produkty typu pálenek z ovoce.

Skladem (3 ks)
Kód: 3557
Značka: Anton Kaapl
650 Kč –20 % 520 Kč
Kategorie: Destiláty 0,5l
Anton Kaapl Slivovice2
Božské Pepe doporučuje
650 Kč –20 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jemné ovocné destiláty z jižních Čech

Anton Kaapl (1884 – 1948) zakladatel rodinné tradice pálení ovocných destilátů, válečný veterán Velké války, starosta obce Jílovice 1928 – 1932, příslušník jednoho z nejstarších rodů žijící v obci Jílovice (Gilowitz) minimálně od roku 1658.

Rodinný lihovar v Jílovicíh vznikl na základě dlouholetých zkušeností s pěstitelským pálením. Ochrannou známku na značku Anton Kaapl lihovar získal v roce 2018. Kromě České republiky je značka chráněna celosvětově díky mezinárodnímu systému ochranných známek v rámci Světové organizace duševního vlastnictví WIPO.