ČAJOVÍ MEDVÍDCI SVAŘENÉ VÍNO 50g

Čajoví medvídci Svařené víno s příchutí vanilka - skořice - svařené víno - kokos

Nyní můžete prožít předvánoční atmosféru svařeného vína přímo ve svém domově díky našim čajovým medvídkům svařeného vína. Tito medvídky jsou speciálně navrženi tak, aby vám poskytli nejlepší zimní chuť svařeného vína bez složité přípravy.

Jak je připravit:

  1. Medvídci pro Svařené Víno: Vyberte si požadovaný počet medvídků pro svůj šálek svařeného vína. Záleží pouze na vás, jak silnou chuť budete chtít.

  2. Hrnec: Vložte medvídky do hrnce a přidejte do hrnce vaše oblíbené víno. Hrníček vína bude dokonalým základem pro vaši svařenou pochoutku.

  3. Ohřev: Pomalu zahřejte víno s medvídky na mírném ohni. Medvídci se budou postupně rozpouštět, uvolňujíce svou bohatou chuť a vůni. 

  4. Vychutnejte si: Po krátké chvíli bude vaše svařené víno připraveno k podávání. Nalijte si ho do svého oblíbeného sklenice,  představte si, že jste na zimním trhu, a vychutnejte si teplý, aromatický nápoj. 

Nechte se unést vůní a chutí svařeného vína s našimi čajovými medvídky. Objednejte si je ještě dnes a udělejte si zimní večery ještě teplejší a příjemnější.

Minimální doba trvanlivosti: 02/2025

Skladem (3 ks)
Kód: 11279
69 Kč
Kategorie: Čaje
3495 svarene vino
Novinka

Složení:

Cukr, glukózový sirup, želatina, voda, koncentrovaná šťáva z bílých hroznů, kyselina citrónová; extrakt z bílého čaje, rostlinný extrakt (bezinka), ovocné sladidlo, koncentrát jablečné šťávy, koncentrovaná meruňková šťáva, koncentrovaná hrušková šťáva, karnaubský vosk.

 

Hmotnost: 50g 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: