bonbony SFINX

Závod Sfinx založil v Holešově v roce 1863 Philipp Kneisl. Fabrika po svém založení stále zvětšovala objem výroby, po první světové válce se výrobní sortiment rozrostl o figurky či bonboniéry. Po 53 letech se přemístil do Všetul, kde továrna sídlí dodnes.

Ve Sfinxu se vyrábí nejrůznější bonbóny. Mezi známé značky, které závod produkuje, patří tvrdé bonbóny BON PARI, Hašlerky, Slávie, Klokanky, Beskydky či bonbóny Anticol. Se Sfinxem jsou také neodmyslitelně spjaté želé bonbóny značky JOJO.

Sfinx na trh vyrábí a distribuuje nejrůznější bonbóny. Mezi známe značky, které fabrika produkuje, patří tvrdé bonbóny BON PARI, Hašlerky, Slávie, Klokanky, Beskydky či bonbóny Anticol. Do nabídky také patří známe Lentilky či želé bonbóny značky JOJO.

Výrobky ze Sfinxu neputují jen na český a slovenský trh, ale míří i do zahraničí, hlavně do Velké Británie, ale například také do Austrálie. Důraz na kvalitu ilustruje moderní laserový systém, který prosvícením v mžiku zkontroluje, zda každý želatinový bonbón má zcela dokonalý povrch i obsah.

Cena

2023
12023
12185775 T1
Akce
30 Kč –33 %
20 Kč

Kyselé želé s ovocnými příchutěmi. JOJO Kyselé rybičky jsou oblíbené kyselé želé bonbóny s ovocnou šťávou ve tvaru rybiček s příchutí jablka a citrónu. Jsou měkké a šťavnaté...

9424
SFINX TOFFO Originál smetanové bonbóny 90g
33 Kč –30 %
23 Kč

Smetanový drops. Ochutnejte originální smetanové bonbóny TOFFO.   Minimální doba trvanlivosti: 12/2024

9883
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem